Kolizja z hulajnogą

3
Godzinę
temu
Kolizja z hulajnogą
fot. KMP Elbląg
Dziś (26 czerwca) na ul. Topolowej mężczyzna kierujący hulajnogą elektryczną zderzył się z samochodem osobowym. Sprawca kolizji został ukarany dwoma mandatami.

Do zdarzenia doszło około godz. 14 na ul. Topolowej. 53-letni mężczyzna poruszający się po jezdni hulajnogą elektryczną nie ustąpił pierwszeństwa 21-latkowi kierującemu osobowym Renault. Sprawca kolizji miał na głowie kask, nic poważnego mu się nie stało. Kierującego hulajnogą policjanci ukarali dwoma mandatami w wysokości 1500 zł za spowodowanie kolizji oraz 100 zł za jazdę po jezdni - informuje nadkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu.

oprac. red. na podst. informacji KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Brawo dla policji
(2026.06.26)

info

17  
  0
To spory wyrzut miał skoro szyba ma podwójne uderzenie. No trochę śmiesznie wygląda facet 53 lata na hulajnodze, taki nie poważny także na jezdni, wstyd o poniżenie razy dwa.
(2026.06.26)

info

4  
  3
Hulajnogi, rowery, powinni wszyscy przed wjazdem na jezdnię nawet z ścieżki rowerowej schodzić z dwukołowca i dreptać na drugą stronę ulicy. Ten przepis że to oni mają pierwszeństwo przed większym i opancerzonym samochodem skręcającym w prawo.
Zatroskany kierowca;) (2026.06.26)