19
21.05.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Smutne. .. miasto powinno dbać o swoje. .. a co za tym idzie- nasze, wszystkich jego mieszkańców. ..
(2011.05.22)

info

0  
  0
jestem ciekawa kiedy wreszcie znikna szopki i gołębniki
eme (2011.05.22)

info

0  
  0
Tak piszecie ze slums, ze ktos by sie ucieszył z dachu nad głową a nie zauwazyliscie ze od dawna jest projekt na zabudowanie tego terenu. Nawet jest wielki szyld tuż obok. Wyraznie komuś to przeskadzało a może właściciel chciał zbyt wiele a tak problem z głowy.
senodolinie (2011.05.22)

info

0  
  0
Jakiś inwestor inwestuje. Mur pruski to chyba zabytkowe (kłopotliwe) jakieś było
(2011.05.22)

info

0  
  0
od dłuzszego czasu mnie ten domek interesował chciałam sie zamienic na lokum ale niestety nie mozna bo do rozbiurki idzie taka szkoda :(
mila (2011.05.22)

info

0  
  0
dajcie troche czasu prezydentowi, w swoim programie wyborczym miał punkt : przeksztalcenie al. Grunwaldzkiej w reprezentacyjna arterię Elblaga. Pewnie niedlugo tak się stanie.
(2011.05.23)

info

0  
  0
Ciekawe komu zależało na kupnie? teraz będze taniej. ..
kołodziej (2011.05.23)

info

0  
  0
a miom zadaniem może w koncu zaczną się chatką interesować. jak dni były krótsze to strach było przejść obok, ciągle jakieś dziwne towarzystwo się kręciło, złomiarze rozbierający budynek. raz trafiło mi się, że w biały dzień wychodzą z niego rośli mężczyźni i chcą od przechodzącego akurat przypadkowego chłopaka kasę!! można też powiedzieć, że strzelanie w szyby kościoła również było z podwórka tejże posesji. ten dom sam w sobie straszy a przecież nie jest gdzieś schowany by był problem go nadzorować. w okolicy jest szkoła i boisko i dzieci. .przyznam, że cieszę się z budowy bloku w tamtym miejscu :). .. .co do poszerzania drogi to jestem przeciwko; wystarczająco dużo aut jeździ tam na wariata bardziej proponuję zrobienie ścieżki pieszo-rowerowej, gdyż jest to chodnik bardzo mocno uczęszczany a przy silnych opadach deszczu jest wręcz nie do przejścia :( ruch dwustronny pieszo-rowerowy i chodnik na szerokość czterech płytek - skandal :(( zostawić drzewa, wyciąć krzaki, położyć chodnik i będzie super :)))))
ckgd2 (2011.05.24)

info

0  
  0
co do tego pożaru. .. .gaszenie trwało do późnych godzin nocnych (1:00 czy 2:00) ale w niedzielę ok 6:20 straż musiała przyjechać poprawić, bo ogień ponownie się pokazał na szczęcie nie na tak wielką skalę. .. ..
ckgd2 (2011.05.24)

info

0  
  0