A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Smutne. .. miasto powinno dbać o swoje. .. a co za tym idzie- nasze, wszystkich jego mieszkańców. ..
jestem ciekawa kiedy wreszcie znikna szopki i gołębniki
Tak piszecie ze slums, ze ktos by sie ucieszył z dachu nad głową a nie zauwazyliscie ze od dawna jest projekt na zabudowanie tego terenu. Nawet jest wielki szyld tuż obok. Wyraznie komuś to przeskadzało a może właściciel chciał zbyt wiele a tak problem z głowy.
Jakiś inwestor inwestuje. Mur pruski to chyba zabytkowe (kłopotliwe) jakieś było
od dłuzszego czasu mnie ten domek interesował chciałam sie zamienic na lokum ale niestety nie mozna bo do rozbiurki idzie taka szkoda :(
dajcie troche czasu prezydentowi, w swoim programie wyborczym miał punkt : przeksztalcenie al. Grunwaldzkiej w reprezentacyjna arterię Elblaga. Pewnie niedlugo tak się stanie.
Ciekawe komu zależało na kupnie? teraz będze taniej. ..
a miom zadaniem może w koncu zaczną się chatką interesować. jak dni były krótsze to strach było przejść obok, ciągle jakieś dziwne towarzystwo się kręciło, złomiarze rozbierający budynek. raz trafiło mi się, że w biały dzień wychodzą z niego rośli mężczyźni i chcą od przechodzącego akurat przypadkowego chłopaka kasę!! można też powiedzieć, że strzelanie w szyby kościoła również było z podwórka tejże posesji. ten dom sam w sobie straszy a przecież nie jest gdzieś schowany by był problem go nadzorować. w okolicy jest szkoła i boisko i dzieci. .przyznam, że cieszę się z budowy bloku w tamtym miejscu :). .. .co do poszerzania drogi to jestem przeciwko; wystarczająco dużo aut jeździ tam na wariata bardziej proponuję zrobienie ścieżki pieszo-rowerowej, gdyż jest to chodnik bardzo mocno uczęszczany a przy silnych opadach deszczu jest wręcz nie do przejścia :( ruch dwustronny pieszo-rowerowy i chodnik na szerokość czterech płytek - skandal :(( zostawić drzewa, wyciąć krzaki, położyć chodnik i będzie super :)))))
co do tego pożaru. .. .gaszenie trwało do późnych godzin nocnych (1:00 czy 2:00) ale w niedzielę ok 6:20 straż musiała przyjechać poprawić, bo ogień ponownie się pokazał na szczęcie nie na tak wielką skalę. .. ..