UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do- @JAKAŚ. Pustostany. .. wysiedlone. .. .cała Grunwaldzka zaczyna tak wyglądać. .. Piękne tereny, a przez to że wszystko jest niczyje- wygląda to miasto jak jeden wielki slams! Szkoda. Niech wszystkich wyprowadzą, ulice poszerzą a ludzi zamieszkają na wielkich okołomiejskich sypialniach; -( Pełni bezdomnych, meneli- nasze miasto.