UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
j/w popieram. Sprzedać tereny prywatnym inwestorom ale nie tak HS Orbisowi, że mamy w centrum miasta dziurę zapuszczoną.
j/w popieram. Sprzedać tereny prywatnym inwestorom ale nie tak HS Orbisowi, że mamy w centrum miasta dziurę zapuszczoną.