UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przejeżdżając całą Grunwaldzką- po jednej stronie slams, po drugiej stronie slams, wizytówka miasta. .. Sprzedałoby miasto tereny inwestorom prywatnym (w takim punkcie miasta podejrzewam za ogromne pieniądze) mielibyśmy zagospodarowanie terenu godne jednej z głównych ulic dużego miasta. A tak mamy wstyd- wjeżdżając od strony Warszawy. Najpierw rozbudowująca się PWSZ i centrum Biznesu a następnie kilometr miejskiego bródu i smrodu. Niech w końcu miasto uporządkuje swoje tereny i nam elblążanom wstydu nie robi!


Anuluj