UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przejeżdżając całą Grunwaldzką- po jednej stronie slams, po drugiej stronie slams, wizytówka miasta. .. Sprzedałoby miasto tereny inwestorom prywatnym (w takim punkcie miasta podejrzewam za ogromne pieniądze) mielibyśmy zagospodarowanie terenu godne jednej z głównych ulic dużego miasta. A tak mamy wstyd- wjeżdżając od strony Warszawy. Najpierw rozbudowująca się PWSZ i centrum Biznesu a następnie kilometr miejskiego bródu i smrodu. Niech w końcu miasto uporządkuje swoje tereny i nam elblążanom wstydu nie robi!