UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ten dom od dluzszego juz czasu był opuszczony. nawet zastanawialam sie czy moze nie jest na sprzedaz po smiesznej cenie, ale niestety:)ostatnimi czasy jednak krecili sie przy nim jakies "dziwne ludzie". pozniej zaczeli go rozkradac. .no i w koncu podpalili. szkoda domu. na pewno ktos by bardzo byl zadowolony jakby dostal taki dach nad glową. .. .

jakaś

Anuluj