Najpierw w drzewo, potem dachowanie

15
Godzinę
temu
Najpierw w drzewo, potem dachowanie
Fot. KMP Elbląg
Na drodze nr 527 między Pasłękiem a Kwitajnami doszło w piątek przed południem do groźnej kolizji. 46-letnia kobieta straciła panowanie nad autem, uderzyła w drzewo, a następnie dachowała.

- Kierująca autem została przewieziona karetką do szpitala na badania. Na drodze są utrudnienia w ruchu, pracują tam policjanci z wydziału ruchu drogowego - informuje nadkom. Krzysztof Nowacki. oficer prasowy KMP w Elblągu

oprac. red. na podst. informacji KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kobiety to najlepsi kierowcy - tak twierdzą feministki. Faktycznie, potwierdza to fotka zamieszczona na stronie.
(2026.06.26)
Tzn drzewa wyciąć i poszerzyć drogę.
(2026.06.26)
A co potwierdzają fotki z wypadków, gdzie sprawcami byli mężczyźni (a jest ich zdecydowana większość)? Masz więcej takich genialnych przemyśleń? Twój wpis świadczy, że jesteś geniuszem intelektu?
(2026.06.26)
a czy była czeźwa? A i czy drzewo nie był czasem pod wpływem lub działaniem substancji psychoaktywnych?
ja sem se dociekliwy (2026.06.26)

info

2  
  4
Szczęśliwa kolejność..... najpierw drzewo, potem dachowanie, no I szpital... w mniej szczęśliwej opocji - drzewo, dachowanie, Dębica... kierowco zawsze staraj się ominąć te smutne miejsca i zostaw drzewa w spokoju- oczywiście zawsze możesz stanąć na dachu lub na głowie jeśli Ci niç mądrego nie przychodzi do łepetynki
Grabarz.. (2026.06.26)
Fotki nic nie potwierdzają, ale statystyki mówiące o tym, że jeśli jedzie samochód to w zdecydowanej większości jest prowadzony przez mężczyznę. Zauważ, że jeśli w samochodzie siedzi facet i kobieta, to za kierownicą w 90% przypadków jest facet. Każda dłuższa trasa jest pokonywana przez faceta (w tym czasie kobieta skroluje tiktoka, śpi lub narzeka). Nie idźmy w nowomowę, że kobieta i facet są tacy sami, bo NIE SĄ. Faceci mają naturalne predyspozycje biologiczne, które powodują, że zwyczajnie w większości przypadków prowadzą lepiej. Kobiety mają swoje inne koniki, nie muszą się siłować z facetami na prowadzenie auta, bo i tak przegrają.
kobiety_na_tory (2026.06.26)
PORTEL - musicie zmienić swój prompt do Czata DŻIPITI, żeby nie zaczynał się od "Jesteś nowoczesną kobietą urodzoną w 2000 roku, czerpiącą narrację z TV i socialmediów, niezależną, silną i bezkrytyczną", bo nie można napisać żadnej konstruktywnej krytyki, większość komentarzy odpada do moderacji po uznaniu przez tego waszego bota za obraźliwy.
dajcie_żyć_czatowi (2026.06.26)
@Grabarz.. - Albo całe życie przesiedzieć na tapczanie a i tak Dębicy nie ominiesz. Można żyć lub wegetować.
(2026.06.26)
A za mękę drzewa zapłaci ?
(2026.06.26)

info

1  
  0
@dajcie_żyć_czatowi - Nie wiadomo czy ta twoja próba krytyki była konstruktywna, czy zwykłym pastwieniem się nad nieszczęściem tej kobiety.
(2026.06.26)