UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Lubię takich maxxxymalnych bystrzaków, co się znają na wszystkim:) i wszystko skomentująą publicznie. Fotografia- proszę! Gaszenie pożarów- proszę! no rewelacja


Anuluj