A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Podać z imienia i nazwiska idiote z UM,ktiry zatwierdzi km BBC remon schodów,zejscie z rynku w kier.ul. Robotniczej. Schody niedawno zrobione a pdjazd dla wuzków do połowy schodów. Co,niemowlak ma wyjść z wózka lub niepełnosprawnych i wuzek po reszcie schodów pchać bo Baran zatwierdził podjazd kończący się w połowie schodów?n
Ludzie tłumnie odwiedzają rynek w obecnej lokalizacji, jedno z najliczniej odwiedzanych miejsc w Elblągu, a ktoś mądry chce na siłę zaludniać Modrzewinę, gdzie mało komu po drodze. Wielu mieszkańców (setki, a może tysiące) ma to miejsce w bliskim sąsiedztwie. Trzeci komentarz od góry "i tak WSZYSCY jadą autobusem po zakupy na rynek", przecież to bzdura.
Idiotyzm urzędników poraża! Targowisko powinno już dawno być na Modrzewinie! Raptem kilkaset metrów dalej, miejsce skomunikowane świetnie, zrobić plac plus parkingi i niezbędną infrastrukturę ! To miejsce sprzedać za ciężkie pieniądze jako superatrakcyjną działkę! Same korzyści dla miasta i mieszkańców. Za co wy bierzecie kasę????
CYNIK ma rację! W tym miejscu targowiska nie warto remontować. To relikt przeszłości, istny skansen. Gdyby już było w tym miejscu z prawdziwego zdarzenia, to należałoby je zostawić. W tym przypadku modernizacja jest bezzasadna. Na terenie miasta jest kilka dogodnych lokalizacji. Nie wykluczam również Modrzewiny.
Powstanie market i parking
Będzie przebudowa targowiska, a samochody będą dalej oczekiwały 15minut na wjazd na parking blokując w dni targowe przystanek autobusowy i cały prawy pas aż do skrzyżowania z Piłsudskiego. Urzędnicy powinni wyjść zza biurek w dni targowe między godz. 7 a 9tą i zobaczyć co się dzieje przy wjeździe na targowisko.
rynkowyklient-100%, ze wszystkimi sie zgadzam, ale podstawa funkcjonowania to PARKING. Jakim cudem handlarze aut blokują parking przy Piłsudskiego.
Miejsce dobre na Lidl...tu w dzielnicy nie ma
warto by Ratusz zapytal mieszkańców /, jak w Szwajcarii /, jak widzą temat rynku w Elblągu. Może zrobić 2- 3 cywilizowane miejsca, ale mniejsze/ przy Stacji Zdrój, za Stat Oil, na Wyspie Spichrzów. A na obecnym miejscu wybudowac cóś ladnego, trochę zieleni
Warto remontować. Dawno tczeba było. Targowisko Miejskie rocznie do kasy miasta pszynoszy około 200tysz zł.Targowisko zatrudnia 4 osoby do sprzątania, 3 osoby to inkasenty,3 osoby w biurze, około 180 podmiotów prowadzących działalność gospodarczą oraz bez rejestracji-------Babcie -Działkowcy, Grzybiarzy, handlarzy- Staroci ,handlarzy na"pchły targu",papieros nicy
To teraz pytam--------Szkoda Wam źe tyle osób radzi sobie