29
24.08.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Podać z imienia i nazwiska idiote z UM,ktiry zatwierdzi km BBC remon schodów,zejscie z rynku w kier.ul. Robotniczej. Schody niedawno zrobione a pdjazd dla wuzków do połowy schodów. Co,niemowlak ma wyjść z wózka lub niepełnosprawnych i wuzek po reszcie schodów pchać bo Baran zatwierdził podjazd kończący się w połowie schodów?n
Theodor (2016.08.24)

info

12  
  1
Ludzie tłumnie odwiedzają rynek w obecnej lokalizacji, jedno z najliczniej odwiedzanych miejsc w Elblągu, a ktoś mądry chce na siłę zaludniać Modrzewinę, gdzie mało komu po drodze. Wielu mieszkańców (setki, a może tysiące) ma to miejsce w bliskim sąsiedztwie. Trzeci komentarz od góry "i tak WSZYSCY jadą autobusem po zakupy na rynek", przecież to bzdura.
(2016.08.24)

info

19  
  6
Idiotyzm urzędników poraża! Targowisko powinno już dawno być na Modrzewinie! Raptem kilkaset metrów dalej, miejsce skomunikowane świetnie, zrobić plac plus parkingi i niezbędną infrastrukturę ! To miejsce sprzedać za ciężkie pieniądze jako superatrakcyjną działkę! Same korzyści dla miasta i mieszkańców. Za co wy bierzecie kasę????
cynik (2016.08.24)

info

7  
  11
CYNIK ma rację! W tym miejscu targowiska nie warto remontować. To relikt przeszłości, istny skansen. Gdyby już było w tym miejscu z prawdziwego zdarzenia, to należałoby je zostawić. W tym przypadku modernizacja jest bezzasadna. Na terenie miasta jest kilka dogodnych lokalizacji. Nie wykluczam również Modrzewiny.
stroskany (2016.08.24)

info

6  
  9
Powstanie market i parking
(2016.08.24)
Będzie przebudowa targowiska, a samochody będą dalej oczekiwały 15minut na wjazd na parking blokując w dni targowe przystanek autobusowy i cały prawy pas aż do skrzyżowania z Piłsudskiego. Urzędnicy powinni wyjść zza biurek w dni targowe między godz. 7 a 9tą i zobaczyć co się dzieje przy wjeździe na targowisko.
rynkowyklient (2016.08.24)

info

12  
  0
rynkowyklient-100%, ze wszystkimi sie zgadzam, ale podstawa funkcjonowania to PARKING. Jakim cudem handlarze aut blokują parking przy Piłsudskiego.
OLEJ (2016.08.24)

info

10  
  1
Miejsce dobre na Lidl...tu w dzielnicy nie ma
Epefb (2016.08.24)
warto by Ratusz zapytal mieszkańców /, jak w Szwajcarii /, jak widzą temat rynku w Elblągu. Może zrobić 2- 3 cywilizowane miejsca, ale mniejsze/ przy Stacji Zdrój, za Stat Oil, na Wyspie Spichrzów. A na obecnym miejscu wybudowac cóś ladnego, trochę zieleni
(2016.08.24)

info

7  
  3
Warto remontować. Dawno tczeba było. Targowisko Miejskie rocznie do kasy miasta pszynoszy około 200tysz zł.Targowisko zatrudnia 4 osoby do sprzątania, 3 osoby to inkasenty,3 osoby w biurze, około 180 podmiotów prowadzących działalność gospodarczą oraz bez rejestracji-------Babcie -Działkowcy, Grzybiarzy, handlarzy- Staroci ,handlarzy na"pchły targu",papieros nicy To teraz pytam--------Szkoda Wam źe tyle osób radzi sobie
Elbląźanin (2016.08.24)

info

7  
  1