UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
warto by Ratusz zapytal mieszkańców /, jak w Szwajcarii /, jak widzą temat rynku w Elblągu. Może zrobić 2- 3 cywilizowane miejsca, ale mniejsze/ przy Stacji Zdrój, za Stat Oil, na Wyspie Spichrzów. A na obecnym miejscu wybudowac cóś ladnego, trochę zieleni