29
24.08.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
rynek jest i być musi. mieszkanka i apartamenciki snobikom budować tam gdzieś hen hen daleko od ludzi
ćwierćgłówek (2016.08.24)

info

7  
  3
i znowu prywata, znowu, . .. przecież widać wyraźnie i niech nikt tu nie próbuje ściemniać, . .. Pan prezydent przygotowuje dla siebie i współpracowników stanowiska pracy po kolejnych wyborach, . .. .znowu prywata
gdziejestgrinpisionz? (2016.08.24)

info

1  
  2
zrobia jak sobie będą chcieli bez wiekszej aprobaty ludzi tak jak i było z basenem miejskim, po co sie łudzić i irytować jak zrobia tak bedzie i nic i nikt nie może wpłynąć na takie decyzje. aby tym razem było dla ludzi i tyle.
(2016.08.24)

info

3  
  1
jarmark elblążkowo. .. ..
(2016.08.24)

info

1  
  1
postawic biedre
(2016.08.24)

info

1  
  2
zrobili parking na kilka samochoadow i wiecznie kolejka tam jest zeby wjechac - masakra
(2016.08.24)

info

4  
  1
Małe budy drewniane przy Gwiezdnej świadczą o myśleniu, a raczej braku myślenia architektonicznego decydentów w tamtych latach. Prowizoryczne baraki przy rynku na Dąbka potwierdzają niską klasę myślenia przestrzennego decydentów późniejszych, którzy nie wyciągnęli wniosków z wyglądu szopek przy Gwiezdnej. Nadzór budowlany nawet nie dopilnował aby równo zabetonować powierzchnię na rynku przy Dąbka. Targowisko nie czeka metamorfoza, tylko kolejna prowizorka. Radzę zrobić zdjęcia stanu obecnego i porównać z tym, co powstanie.
(2016.08.24)

info

2  
  0
postawic komende. .. .. hahahahahahahahahahha taką wielką jak wieża cisnień tzn. nowy budynek sądu na dąbka i elblązkowo bd twierdzą nie do zdobycia
(2016.08.25)

info

0  
  0
Bazar, Targowisko Miejskie powinino byc przeniesione na były stadion lekkoatletyczny przy Krakusa z wjazdem od Krakusa i Brzeskiej. Teren MOSiR i parking przy Brzeskiej jest ekstra duzy. Wszystko jak należy. Ludzie zbierajmy podpisy pod ten teren żeby przenieśc tam Targowisko.
(2016.08.25)

info

1  
  3