A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
rynek jest i być musi. mieszkanka i apartamenciki snobikom budować tam gdzieś hen hen daleko od ludzi
i znowu prywata, znowu, . .. przecież widać wyraźnie i niech nikt tu nie próbuje ściemniać, . .. Pan prezydent przygotowuje dla siebie i współpracowników stanowiska pracy po kolejnych wyborach, . .. .znowu prywata
zrobia jak sobie będą chcieli bez wiekszej aprobaty ludzi tak jak i było z basenem miejskim, po co sie łudzić i irytować jak zrobia tak bedzie i nic i nikt nie może wpłynąć na takie decyzje. aby tym razem było dla ludzi i tyle.
jarmark elblążkowo. .. ..
postawic biedre
zrobili parking na kilka samochoadow i wiecznie kolejka tam jest zeby wjechac - masakra
Małe budy drewniane przy Gwiezdnej świadczą o myśleniu, a raczej braku myślenia architektonicznego decydentów w tamtych latach. Prowizoryczne baraki przy rynku na Dąbka potwierdzają niską klasę myślenia przestrzennego decydentów późniejszych, którzy nie wyciągnęli wniosków z wyglądu szopek przy Gwiezdnej. Nadzór budowlany nawet nie dopilnował aby równo zabetonować powierzchnię na rynku przy Dąbka. Targowisko nie czeka metamorfoza, tylko kolejna prowizorka. Radzę zrobić zdjęcia stanu obecnego i porównać z tym, co powstanie.
postawic komende. .. .. hahahahahahahahahahha taką wielką jak wieża cisnień tzn. nowy budynek sądu na dąbka i elblązkowo bd twierdzą nie do zdobycia
Bazar, Targowisko Miejskie powinino byc przeniesione na były stadion lekkoatletyczny przy Krakusa z wjazdem od Krakusa i Brzeskiej. Teren MOSiR i parking przy Brzeskiej jest ekstra duzy. Wszystko jak należy. Ludzie zbierajmy podpisy pod ten teren żeby przenieśc tam Targowisko.