UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Warto remontować. Dawno tczeba było. Targowisko Miejskie rocznie do kasy miasta pszynoszy około 200tysz zł.Targowisko zatrudnia 4 osoby do sprzątania, 3 osoby to inkasenty,3 osoby w biurze, około 180 podmiotów prowadzących działalność gospodarczą oraz bez rejestracji-------Babcie -Działkowcy, Grzybiarzy, handlarzy- Staroci ,handlarzy na"pchły targu",papieros nicy To teraz pytam--------Szkoda Wam źe tyle osób radzi sobie

Elbląźanin

Anuluj