UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Warto remontować. Dawno tczeba było. Targowisko Miejskie rocznie do kasy miasta pszynoszy około 200tysz zł.Targowisko zatrudnia 4 osoby do sprzątania, 3 osoby to inkasenty,3 osoby w biurze, około 180 podmiotów prowadzących działalność gospodarczą oraz bez rejestracji-------Babcie -Działkowcy, Grzybiarzy, handlarzy- Staroci ,handlarzy na"pchły targu",papieros nicy To teraz pytam--------Szkoda Wam źe tyle osób radzi sobie
Elbląźanin