UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
CYNIK ma rację! W tym miejscu targowiska nie warto remontować. To relikt przeszłości, istny skansen. Gdyby już było w tym miejscu z prawdziwego zdarzenia, to należałoby je zostawić. W tym przypadku modernizacja jest bezzasadna. Na terenie miasta jest kilka dogodnych lokalizacji. Nie wykluczam również Modrzewiny.
stroskany