UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Idiotyzm urzędników poraża! Targowisko powinno już dawno być na Modrzewinie! Raptem kilkaset metrów dalej, miejsce skomunikowane świetnie, zrobić plac plus parkingi i niezbędną infrastrukturę ! To miejsce sprzedać za ciężkie pieniądze jako superatrakcyjną działkę! Same korzyści dla miasta i mieszkańców. Za co wy bierzecie kasę????
cynik