UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

CYNIK ma rację! W tym miejscu targowiska nie warto remontować. To relikt przeszłości, istny skansen. Gdyby już było w tym miejscu z prawdziwego zdarzenia, to należałoby je zostawić. W tym przypadku modernizacja jest bezzasadna. Na terenie miasta jest kilka dogodnych lokalizacji. Nie wykluczam również Modrzewiny.

stroskany

Anuluj