UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Będzie przebudowa targowiska, a samochody będą dalej oczekiwały 15minut na wjazd na parking blokując w dni targowe przystanek autobusowy i cały prawy pas aż do skrzyżowania z Piłsudskiego. Urzędnicy powinni wyjść zza biurek w dni targowe między godz. 7 a 9tą i zobaczyć co się dzieje przy wjeździe na targowisko.

rynkowyklient

Anuluj