UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Będzie przebudowa targowiska, a samochody będą dalej oczekiwały 15minut na wjazd na parking blokując w dni targowe przystanek autobusowy i cały prawy pas aż do skrzyżowania z Piłsudskiego. Urzędnicy powinni wyjść zza biurek w dni targowe między godz. 7 a 9tą i zobaczyć co się dzieje przy wjeździe na targowisko.
rynkowyklient