UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ludzie tłumnie odwiedzają rynek w obecnej lokalizacji, jedno z najliczniej odwiedzanych miejsc w Elblągu, a ktoś mądry chce na siłę zaludniać Modrzewinę, gdzie mało komu po drodze. Wielu mieszkańców (setki, a może tysiące) ma to miejsce w bliskim sąsiedztwie. Trzeci komentarz od góry "i tak WSZYSCY jadą autobusem po zakupy na rynek", przecież to bzdura.