UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

warto by Ratusz zapytal mieszkańców /, jak w Szwajcarii /, jak widzą temat rynku w Elblągu. Może zrobić 2- 3 cywilizowane miejsca, ale mniejsze/ przy Stacji Zdrój, za Stat Oil, na Wyspie Spichrzów. A na obecnym miejscu wybudowac cóś ladnego, trochę zieleni


Anuluj