UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Idiotyzm urzędników poraża! Targowisko powinno już dawno być na Modrzewinie! Raptem kilkaset metrów dalej, miejsce skomunikowane świetnie, zrobić plac plus parkingi i niezbędną infrastrukturę ! To miejsce sprzedać za ciężkie pieniądze jako superatrakcyjną działkę! Same korzyści dla miasta i mieszkańców. Za co wy bierzecie kasę????
cynik