A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nasze miasto jest za bogate, zbyt duzo samochodow, leniwi ludzie(nie mowie o osobach, ktore do lekarza)po dziecko do szkoly autem, bo spacery juz nie modne. .. ..
Kuriozalna jest sytuacja na ul. Lubelskiej. Pas drogi zajęty przez prywatne i nielegalne budowle. Od 45 lat nie sposób doprowadzić sytuacje do normy. Dojazd do szkoły i gimnazjum, a z drugiej strony ul. Brzechwy zajeżdzona samochodami do szkoły podstawowej, gimnazjum, przedszkola, poczty. .. Kompletne, ,kongo, ,rano i w dniach wywiadówek w szkole. .. ..
Do tego dodajmy fakt iż w rodzinach są także po 3 samochody. .. .
Ludzie. .jak nei ma gdzie stanąc bo tak zaplanowali ulice ze nie ma gdzie. .albo płatne to o co wam chodzi? ja nie widze zeby bylo jakies drastycznie blokowanie chodników. .przesadzacie i tyle. .a autem trzeba gdzies stanąc. .wy byscie chcieli zeby wlasiciel pewnei zaparkował kilometr od miejsca gdzie chce isc
no, nie ma dyskusji, chodnik dla pieszych i tak ma być, ale do kasy miasta wpłynęło 1500 złotych, to trochę mało by wybudować parking. Taniej wjechać na teren szpitala. Tylko, że na terenie szpitala też trudno o miejsce do zaparkowania. Co byś nie zrobił i tak tyłek jest z tyłu.
WRESZCIE -won z chodników. Miejsce aut tuż przy krawężniku.
Czas by chodniki były dla pieszych a nie uciekaj bo rower jedzie.
Na Brzozowej piękny ogródek blokuje chodnik
pojeździj sobie kolego rowerem po naszych elbląskich ulicach to będziesz wiedział dlaczego rowerzyści ryzykują otrzymanie mandatu i jeżdżą po chodniku. ogarnij się i nie denerwuj mnie
jakie chodnik dla pieszysz ? a gowno prawda. .1.5 metra chodnika dla pieszych wg ustawy. .. i tyle. .
tak samo jak swięta krowa pieszy mysli ze na pasach jest bogiem. .nie. .. pasy idą przez jezdnie wiec przez drogę dla aut. .wiec to paranoja jakoby pieszy był swiętą krową. .
przyjechac rowerem