UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzie. .jak nei ma gdzie stanąc bo tak zaplanowali ulice ze nie ma gdzie. .albo płatne to o co wam chodzi? ja nie widze zeby bylo jakies drastycznie blokowanie chodników. .przesadzacie i tyle. .a autem trzeba gdzies stanąc. .wy byscie chcieli zeby wlasiciel pewnei zaparkował kilometr od miejsca gdzie chce isc


Anuluj