UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ludzie. .jak nei ma gdzie stanąc bo tak zaplanowali ulice ze nie ma gdzie. .albo płatne to o co wam chodzi? ja nie widze zeby bylo jakies drastycznie blokowanie chodników. .przesadzacie i tyle. .a autem trzeba gdzies stanąc. .wy byscie chcieli zeby wlasiciel pewnei zaparkował kilometr od miejsca gdzie chce isc