UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ludzie. .jak nei ma gdzie stanąc bo tak zaplanowali ulice ze nie ma gdzie. .albo płatne to o co wam chodzi? ja nie widze zeby bylo jakies drastycznie blokowanie chodników. .przesadzacie i tyle. .a autem trzeba gdzies stanąc. .wy byscie chcieli zeby wlasiciel pewnei zaparkował kilometr od miejsca gdzie chce isc