Wybrany wątek opinii

A kiedy się wezmą za rowerzystów na chodnikach?
(2016.03.11)
A kiedy się wezmą za pieszych na drogach dla rowerów ?
zygmuntjuliankowalski (2016.03.12)
pojeździj sobie kolego rowerem po naszych elbląskich ulicach to będziesz wiedział dlaczego rowerzyści ryzykują otrzymanie mandatu i jeżdżą po chodniku. ogarnij się i nie denerwuj mnie
(2016.03.13)
Powrót do komentarzy