Wybrany wątek opinii

gdzie mają parkować pod dworcem, pod Nomi, czy pod Sądem
(2016.03.11)
Na ulicy, chodnik jest dla pieszych
uijn (2016.03.11)
przyjechac rowerem
xxxxxxxxxxxxxxxxxx (2016.03.13)
Powrót do komentarzy