UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kuriozalna jest sytuacja na ul. Lubelskiej. Pas drogi zajęty przez prywatne i nielegalne budowle. Od 45 lat nie sposób doprowadzić sytuacje do normy. Dojazd do szkoły i gimnazjum, a z drugiej strony ul. Brzechwy zajeżdzona samochodami do szkoły podstawowej, gimnazjum, przedszkola, poczty. .. Kompletne, ,kongo, ,rano i w dniach wywiadówek w szkole. .. .. Do tego dodajmy fakt iż w rodzinach są także po 3 samochody. .. .