Posypały się mandaty za złe parkowanie na chodniku
Policyjne kontrole na ul. Komeńskiego, fot. KMP Elbląg
Tylko jednego dnia na ulicy Komeńskiego w Elblągu policjanci wystawili aż 15 mandatów za złe parkowanie. Kierowcy lekceważyli pieszych nie zostawiając im możliwości swobodnego poruszania się po chodniku. W tej sprawie dzwonili sami zainteresowani, którzy mieli spory problem z pokonaniem nawet kilkudziesięciu metrów.