55
11.03.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
dlaczego POLICJA nie przyjedzie na ulicę Żyrardowską tu kierowcy notorycznie zastawiają i tak wąski chodnik, a piesi muszą chodzić po drodze!
(2016.03.13)

info

1  
  0
Coś Ty parkowanie kosztuje 1 zł. za godzinę :)
(2016.03.14)
.. .i niezdrowe. Zima zmierza ku końcowi temperatury dodatnie utworzą smog który opanuje miasto i trudno będzie oddychać. Zachorowalność na choroby płuc w mieście jest najwyższe w kraju. No ale co tam. ..
(2016.03.14)
1,5 metra? żarty jakieś. .. u nas na podwórzu nawet 40 cm nie zostawiają kierowcy. .. wszyscy mają w nosi, że dzieci ze śmieciami po ulicy idą bo chodnikiem przejść się nie da. Połowa bloku zagrodzona jest płotem bo sielanka zrobiła sobie plac zabaw i zagrodzili nawet chodnik przy bloku(nie wiem na ile zgodnie z prawem), niech sobie maja to swoje małe Getto ale to właśnie Ci mieszkańcy między innymi zastawiają chodnik. .. mowa o Hetmańskiej od strony podwórza(wjazd od Leszno), z wózkiem dziecięcym nawet nie ma się co przymierzać do przejścia, bo niektórzy kierowcy samochód parkują wręcz kołami na chodniku zostawiając tym samym jakieś 30 cm wolnego i tak 8 /9 godzin dziennie, bo stawiają auto i idą do pracy w okolicznych sklepach, to nic że pod oknem swojego miejsca pracy ma parking(z drugiej strony bloku, Hetmańskiej)ten jest płatny, więc można zastawić i chodnik i przy okazji zając miejsce jakiemuś mieszkańcowi-tutaj poprosimy o kilka mandatów i postawcie znaki w widoczniejszym miejscu. Leszno rzekomo jest jednokierunkowe a wszyscy (oprócz mieszkańców bloku) wyjeżdżają jak chcą, pod prąd, ale to już wina tego, że znak bardzo niewidoczny, jest wysoko i od Giermków, więc jak ktoś wjechał od Janowskiej(tu też jest zakaz, ruch jest tylko w jednym kierunku) to tego znaku zwyczajnie nie widzi-jeżdżą jak chcą bo znaki są tak a nie inaczej umieszczone, no i kontrole są byle jakie. Policja owszem przejeżdża czasem, ale to chyba zbyt błahe sprawy.
(2016.03.14)

info

1  
  0
zabrali sie do zbierania łupów. .. .. statystyki i hajs ma sie zgadzać ja tam z buta smigam za to za browara mogą wystawić a ja sie pytam gdzie pouczenie. .. .nie mam mesia s klasy jak z filmu Drogówka ze szlaufiarami na tylnym siedzeniu jak ktos oglądał to wie o czym mowię
(2016.03.15)

info

0  
  0