UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nasze miasto jest za bogate, zbyt duzo samochodow, leniwi ludzie(nie mowie o osobach, ktore do lekarza)po dziecko do szkoly autem, bo spacery juz nie modne. .. ..


Anuluj