UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
no, nie ma dyskusji, chodnik dla pieszych i tak ma być, ale do kasy miasta wpłynęło 1500 złotych, to trochę mało by wybudować parking. Taniej wjechać na teren szpitala. Tylko, że na terenie szpitala też trudno o miejsce do zaparkowania. Co byś nie zrobił i tak tyłek jest z tyłu.