UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

pojeździj sobie kolego rowerem po naszych elbląskich ulicach to będziesz wiedział dlaczego rowerzyści ryzykują otrzymanie mandatu i jeżdżą po chodniku. ogarnij się i nie denerwuj mnie


Anuluj