UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
pojeździj sobie kolego rowerem po naszych elbląskich ulicach to będziesz wiedział dlaczego rowerzyści ryzykują otrzymanie mandatu i jeżdżą po chodniku. ogarnij się i nie denerwuj mnie
pojeździj sobie kolego rowerem po naszych elbląskich ulicach to będziesz wiedział dlaczego rowerzyści ryzykują otrzymanie mandatu i jeżdżą po chodniku. ogarnij się i nie denerwuj mnie