A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
dlaczego POLICJA nie przyjedzie na ulicę Żyrardowską tu kierowcy notorycznie zastawiają i tak wąski chodnik, a piesi muszą chodzić po drodze! Gdzie jest POLICJA!
w dup. ie konfidencie. .
Przy wjeździe do Kalenkiewicza paru zawsze parkuje tuż przy zjeździe ze skrzyżowania.
Bardzo dobrze. Parking jest na terenie szpitala. A te samochody to i tak powiązane z technikum Mechanicznym a może 1% to szpital
w chliwie kapusty robią za c, we. li
Wystarczy że na oko oceni czy pieszy swobodnie będzie mógł ominąć pojazd, nikt na pewno nie będzie co do centymetra sprawdzał.
c, w. e, l i k, on. fi, de, nt to cię zrobił na próbę i zapomniał zutylizować
Kierowcy Wam przeszkadzają, kiedy idziecie pieszo, ale jak musicie jechać z chorym do szpitala to nie ma gdzie zaparkować i wtedy zmuszeni parkujecie na chodniku, problem jest w tym, że tam brakuje parkingu - duży szpital i przychodnia, do tego szkoła, to może trzeba zrobić Komeńskiego jednokierunkową i możliwość parkowania z jednej strony ulicy ? a mieszkańcy zamiast dzwonić na policję może by zgłosili ten problem do radnego?Gdzie jest Radny z tego okręgu, może mógłby się zająć tym problemem?
A kiedy się wezmą za pieszych na drogach dla rowerów ?
wszystkiemu winni są urzednicy na ratuszu, że nawet na nowych drogach nie robią zatoczek parkingowych zmuszając niedołężnych, chorych, inwalidów i osoby starsze, by biegali ekologicznie, czyli pieszo po ich prowincjonalnym mieście. Elbląg to nie Warszawa. choć aut na mieszkańca chyba więcej.