55
11.03.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
dlaczego POLICJA nie przyjedzie na ulicę Żyrardowską tu kierowcy notorycznie zastawiają i tak wąski chodnik, a piesi muszą chodzić po drodze! Gdzie jest POLICJA!
(2016.03.12)

info

5  
  2
w dup. ie konfidencie. .
(2016.03.12)

info

3  
  6
Przy wjeździe do Kalenkiewicza paru zawsze parkuje tuż przy zjeździe ze skrzyżowania.
(2016.03.12)

info

0  
  0
Bardzo dobrze. Parking jest na terenie szpitala. A te samochody to i tak powiązane z technikum Mechanicznym a może 1% to szpital
(2016.03.12)
w chliwie kapusty robią za c, we. li
(2016.03.12)

info

0  
  3
Wystarczy że na oko oceni czy pieszy swobodnie będzie mógł ominąć pojazd, nikt na pewno nie będzie co do centymetra sprawdzał.
egoniasty (2016.03.12)
c, w. e, l i k, on. fi, de, nt to cię zrobił na próbę i zapomniał zutylizować
(2016.03.12)

info

2  
  2
Kierowcy Wam przeszkadzają, kiedy idziecie pieszo, ale jak musicie jechać z chorym do szpitala to nie ma gdzie zaparkować i wtedy zmuszeni parkujecie na chodniku, problem jest w tym, że tam brakuje parkingu - duży szpital i przychodnia, do tego szkoła, to może trzeba zrobić Komeńskiego jednokierunkową i możliwość parkowania z jednej strony ulicy ? a mieszkańcy zamiast dzwonić na policję może by zgłosili ten problem do radnego?Gdzie jest Radny z tego okręgu, może mógłby się zająć tym problemem?
ell (2016.03.12)

info

3  
  0
A kiedy się wezmą za pieszych na drogach dla rowerów ?
zygmuntjuliankowalski (2016.03.12)
wszystkiemu winni są urzednicy na ratuszu, że nawet na nowych drogach nie robią zatoczek parkingowych zmuszając niedołężnych, chorych, inwalidów i osoby starsze, by biegali ekologicznie, czyli pieszo po ich prowincjonalnym mieście. Elbląg to nie Warszawa. choć aut na mieszkańca chyba więcej.
(2016.03.12)

info

3  
  0