Wybrany wątek opinii
Nasze miasto jest za bogate, zbyt duzo samochodow, leniwi ludzie(nie mowie o osobach, ktore do lekarza)po dziecko do szkoly autem, bo spacery juz nie modne. .. ..
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
.. .i niezdrowe. Zima zmierza ku końcowi temperatury dodatnie utworzą smog który opanuje miasto i trudno będzie oddychać. Zachorowalność na choroby płuc w mieście jest najwyższe w kraju. No ale co tam. ..
Do moderacji
Odpowiedz
1
0