63
12.11.2003

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
hipokryzja z tą pracą w niedziele i święta - i tyle , przecież np. tacy złodzieje, ci to pracują 48 na dobę i nikt nie występuje o ich prawa do godnego wypoczynku
czynnie pracujący (2004.03.31)

info

0  
  0
niestety w tygodniu nie mam czasu na zakupy,,i choc chcialabym zaglososwac na kit..nie moge bo jak mus isc zrobic zakupt to mus..wspolczuje tym co za te marne grosiki pracuja po 7 dni w tygodniu:)dla nich pozdrowienia
mamusia (2004.04.04)

info

0  
  0
Czy to nie jest niesamowite ze autor zadajacy pytanie urzywa wyrazen jak (cytuje )"...wyraz braku szacunku dla tego co swieta wyrazaja..." badz tez "...narodziny swieckiej tradycji...". A gdzie tolerancja religijna?! A gdzie tolerancja dla wolnego wyboru?! Dla niektorych jest to odpowiedz na brak czasu na robienie zakupow od poniedzialku do piatku a dla innych -mozliwosc dorobienia. Co do pracownikow sklepow to w wiekszosci pracujac w soboty/niedziele maja wolne w ciagu tygodnia. Osobiscie - to jedyny czas na robienie zakupow - hurra
a (2004.04.13)

info

0  
  0
Czytałem wypowiedzi bardzo uważnie i staram się zrozumieć osoby, które są za tym, aby tzw. hipermarkety otwarte były w niedzielę i święta. Niestety w tych wszystkich wypowiedziach jest coś co nie daje mi spokoju. Osoby te twierdzą, że jest to jedyny dzień, w którym mogą zrobić zakupy. Twierdzą, że takie nastały czasy i nic tego nie zmieni, a tak naprawdę powinniśmy pozamykać mordy i tego co daje nam taką pracę, po piętach całować. Sam pracuję od świtu do nocy i praktycznie we wszystkie święta i proszę mi uwierzyć, z powodzeniem radzę sobie z zakupami robionymi w od poniedziałku do soboty. Nawet taki "hipermarket" jak Hypernova daje nam takie możliwości. Można tam zrobić zakupy od samego rana, aż do 22.00. Ludziom poprzewracało się w głowach od tej demokracji i już nie patrzą na innych. Jest to tylko kwestia przyzwyczajenia do robienia zakupów w inne dni tygodnia. Może wtedy nie będziemy spotykać się w niedzielę w Hypernovej, a na przykład z dziećmi na rodzinnych piknikach w Bażantarni.
pracujący (2004.06.15)

info

0  
  0
każdy ma prawo do odpoczynku nawet sprzedawca!! kradnie im się wolne dni i niepozwala być z Rodziną, w jaki sposób i kiedy mówić dzieciom o wartościach skoro ich rodzice nie świecą przykładem i to nie dlatego, że niechcą, ale dlatego że niemogą bo jakiś zagraniczny dupek chce zarobić na tym że otworzy ludziom sklepy w święta, a my durny naród napełniamy mu kasę i sami się jej pozbywamy i jeszcze się z tego cieszymy. no rzeczywiście same korzyści!!!
mo (2004.06.24)

info

0  
  0
jak demokracja to demokreacja, po co ludzie walczyli ,zeby byc wolnymi, wiec nie przeszkadzac, jezeli ludzie chodza do sklepu to i one powinny byc otwarte - jak nie beda chodzic to sie je zamknie - ZNOWU KTOŚ CHCE DECYDOWAC ZA INNYCH JAK MAJA ROBIC
(2004.08.24)

info

0  
  0
PANIE ELBLĄŻANINIE - PANU DO TEGO GÓW.. CO KTO ROBI ABY TO TYLKO BYŁO ZGODNE Z PRAWEM KARNYM
(2004.08.24)

info

0  
  0
A 1 MAJA I W DZIEN ZWYCIESTWA 9 MAJA ------------ TO CO?
(2004.08.24)

info

0  
  0
nie no ma racje alf czy jak mu tam(wybacz). jak nie chca to niech nie pracuja. nikt ich do niczego nie zmusza. niech ida na zielona trawke!!! to jest dla wszystkich dzien wolny i nie tylko pracownicy chca go wykorzystac ale konsumenci rowniez!!!!! wogole ludzie jakie wy macie problemy!!! hehehe. boki zrywac. sklepy maja dzialac w niedziele i juz!!!
natalcia (2004.09.10)

info

0  
  0
tylko dodam ze moim zdaniem w swieta to jednak powinni zamykac. bo kto w swieta potrzebuje nowy ciuszek czy cos, nie??? ale w niedziele to bez dyskusji.
natalicia (2004.09.10)

info

0  
  0