UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
hipokryzja z tą pracą w niedziele i święta - i tyle , przecież np. tacy złodzieje, ci to pracują 48 na dobę i nikt nie występuje o ich prawa do godnego wypoczynku
czynnie pracujący
hipokryzja z tą pracą w niedziele i święta - i tyle , przecież np. tacy złodzieje, ci to pracują 48 na dobę i nikt nie występuje o ich prawa do godnego wypoczynku
czynnie pracujący