UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

hipokryzja z tą pracą w niedziele i święta - i tyle , przecież np. tacy złodzieje, ci to pracują 48 na dobę i nikt nie występuje o ich prawa do godnego wypoczynku

czynnie pracujący

Anuluj