A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
hymmm kupowanie w swieta niedziele...i tp...nie jestem przesadna katpoliczka...ale wszyscy mocnej wiary wiedza ze to grzech..pomijam to...czy wiecie ile zarabia przecietna expedientka w sklepie spozywczym...czy zastanowil sie ktos ze czy za te nadgodziny ma zaplacone ..nie czy ktos sie zastanowil wreszcie ze najczesciej taka praca dorabia sie zachodni kapital...
a jak bylo kiedys...niedziele zamkniete....wlasnie w tych czasach ...komunistycznych" to byly weekendy
a teraz co zapomnielismy jak wyglada zycie ...weekend...ja nie pamietam co to...za 530 zl "na reke"
i niech mi ktos powie ze to jest wporzadku...i ze trzeba sie bylo uczyc...niestety...wlasnie sie uczylam
nie wiem dokad goni ten swiat...ale czasem chyba warto sie zatrzymac..moze zrobmy to wlasnie w niedziele
kiedy wszyscy damy sobie na luz...to nasze spoleczenstwo juz i tak jest bardzo znerwicowane...widac to w sklepach:)...a za kilka nie tak wiele lat...bedzie to spoleczenstwo samych schizofrenikow
Szanowna expedientko mowisz że praca w niedziele to grzech, hmm to ciekawe. Co na to ma powiedzieć ksiądz.
ekspedientko: w czasach komunistycznych? jesli dobrze zrozumialem i dobrze pamietam to kupic mozna bylo cos raz w miesiacu i to stojac nawet dwa dni w kolejce to po co w niedziele otwierac bylo sklepy zeby chlebek sprzedac?
Nie rozumiem problemu. Jeżeli nikt nie zabrania chodzić wierzącym do kościoła, to kto może żądać odwrotnych nakazów. Poza tym w niedzielę najbardziej zapracowani są księża, no chyba że w niedzielę nie zbierają na tacę. Chyba najbardziej im przeszkadza konkurencja w robieniu kasy w święty dzień. Poza tym państwo dało wolny dzień by potrzebując mogli się swobodnie pomodlić i wyspowiadać a nie by nakazywać co mają robić mniej praktykujący rodacy czyli co najmniej 50 % społeczeństwa. Jeżeli wywalczono w 89 wolność to może nie zmieniajmy tego.
notatka podpisana wg zakrawa na kit.Pisać każdy może
TO HAMSTWO ŻEBY SKLEPY BYŁY OTWARTE WOGÓLE W JAKIEŚ ŚWIĘTA
ELBLAZANIN: A to debilizm, zeby w jednym , krotkim zdaniu robic dwa bledy!
niektorzy haruja po 24h na dobe to i wszystkie kupcy niech zasuwaja na okraglo :)
Moim skromnym zdaniem najwięcej racji ma ALF.Facet pochodzi co prawda z odległej planety Melmak, ale dlatego ma lepszą perspektywę tego co dzieje sie na naszej planecie pt.Polska.To chyba jest dowód na to że kosmici nas obserwują!!!!!Pewno też żałują że rozwijali cywilizację pracując cały melmakowy tydzień etc.... etc...
Uważam, że ten sklep jest obciachem dla naszego miasta...dlaczego nie wymyślą coś orginalnego???