UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jak demokracja to demokreacja, po co ludzie walczyli ,zeby byc wolnymi, wiec nie przeszkadzac, jezeli ludzie chodza do sklepu to i one powinny byc otwarte - jak nie beda chodzic to sie je zamknie - ZNOWU KTOŚ CHCE DECYDOWAC ZA INNYCH JAK MAJA ROBIC