UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czy to nie jest niesamowite ze autor zadajacy pytanie urzywa wyrazen jak (cytuje )"...wyraz braku szacunku dla tego co swieta wyrazaja..." badz tez "...narodziny swieckiej tradycji...". A gdzie tolerancja religijna?! A gdzie tolerancja dla wolnego wyboru?! Dla niektorych jest to odpowiedz na brak czasu na robienie zakupow od poniedzialku do piatku a dla innych -mozliwosc dorobienia. Co do pracownikow sklepow to w wiekszosci pracujac w soboty/niedziele maja wolne w ciagu tygodnia. Osobiscie - to jedyny czas na robienie zakupow - hurra

a