UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie no ma racje alf czy jak mu tam(wybacz). jak nie chca to niech nie pracuja. nikt ich do niczego nie zmusza. niech ida na zielona trawke!!! to jest dla wszystkich dzien wolny i nie tylko pracownicy chca go wykorzystac ale konsumenci rowniez!!!!! wogole ludzie jakie wy macie problemy!!! hehehe. boki zrywac. sklepy maja dzialac w niedziele i juz!!!

natalcia

Anuluj