UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

tylko dodam ze moim zdaniem w swieta to jednak powinni zamykac. bo kto w swieta potrzebuje nowy ciuszek czy cos, nie??? ale w niedziele to bez dyskusji.

natalicia

Anuluj