UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
tylko dodam ze moim zdaniem w swieta to jednak powinni zamykac. bo kto w swieta potrzebuje nowy ciuszek czy cos, nie??? ale w niedziele to bez dyskusji.
natalicia
tylko dodam ze moim zdaniem w swieta to jednak powinni zamykac. bo kto w swieta potrzebuje nowy ciuszek czy cos, nie??? ale w niedziele to bez dyskusji.
natalicia