UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Czytałem wypowiedzi bardzo uważnie i staram się zrozumieć osoby, które są za tym, aby tzw. hipermarkety otwarte były w niedzielę i święta. Niestety w tych wszystkich wypowiedziach jest coś co nie daje mi spokoju. Osoby te twierdzą, że jest to jedyny dzień, w którym mogą zrobić zakupy. Twierdzą, że takie nastały czasy i nic tego nie zmieni, a tak naprawdę powinniśmy pozamykać mordy i tego co daje nam taką pracę, po piętach całować. Sam pracuję od świtu do nocy i praktycznie we wszystkie święta i proszę mi uwierzyć, z powodzeniem radzę sobie z zakupami robionymi w od poniedziałku do soboty. Nawet taki "hipermarket" jak Hypernova daje nam takie możliwości. Można tam zrobić zakupy od samego rana, aż do 22.00. Ludziom poprzewracało się w głowach od tej demokracji i już nie patrzą na innych. Jest to tylko kwestia przyzwyczajenia do robienia zakupów w inne dni tygodnia. Może wtedy nie będziemy spotykać się w niedzielę w Hypernovej, a na przykład z dziećmi na rodzinnych piknikach w Bażantarni.
pracujący