UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

niestety w tygodniu nie mam czasu na zakupy,,i choc chcialabym zaglososwac na kit..nie moge bo jak mus isc zrobic zakupt to mus..wspolczuje tym co za te marne grosiki pracuja po 7 dni w tygodniu:)dla nich pozdrowienia

mamusia