UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
nie no ma racje alf czy jak mu tam(wybacz). jak nie chca to niech nie pracuja. nikt ich do niczego nie zmusza. niech ida na zielona trawke!!! to jest dla wszystkich dzien wolny i nie tylko pracownicy chca go wykorzystac ale konsumenci rowniez!!!!! wogole ludzie jakie wy macie problemy!!! hehehe. boki zrywac. sklepy maja dzialac w niedziele i juz!!!
natalcia