UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

jak demokracja to demokreacja, po co ludzie walczyli ,zeby byc wolnymi, wiec nie przeszkadzac, jezeli ludzie chodza do sklepu to i one powinny byc otwarte - jak nie beda chodzic to sie je zamknie - ZNOWU KTOŚ CHCE DECYDOWAC ZA INNYCH JAK MAJA ROBIC