63
12.11.2003

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
jezeli poprawi to sytuacje na rynku pracy to tak.... ale jeszeli sprzedawcy beda musieli pracowac dluzej i ponad sily to jest to kapitalistyczne wykorzystywanie pracownika . Kiedys nasi dziadkowie walczyli o 8 godzinny dzien pracy i socjalne warunki. Tylko kto to bedzie kontrolowal? pracodawcy robia co chca, a wladze sie wcale takimi "drobiazgami" nie interesuja. A wiec NIE!
Kromeczka (2004.10.02)

info

0  
  0
kude czemu ja jestem na zdjeciu / ide do adwokata to nie legalne
No coment (2004.10.14)

info

0  
  0
W Polsce nie ma odpowiedzialności za czyny.Kto jest odpowiedzialny za wyzysk ludzi? nasz nowy system? A gdzie kontrole? Można pracować i w święta ale niech będzie ludziom zapłacone. Dlaczego polska ekspedientka traktowana jest jak Isaura.Może po akcji w Biedronce coś drgnie,w co też powątpiewam.Nie chcę być malkontentem ale w tym kraju jest nienormalnie.Niedługo każdy kto jeszcze może zwieje sprzątać i oporządzać Zachód. Smutne to ale tam mój dom, gdzie mogę zarobić na chleb. Najlepszego!
rocznik "70. (2004.10.15)

info

0  
  0
...powinniśmy się zapytać pracowników, którzy pracują w naszych elbląskich hipermarketach, czy tak fajnie jest gdy ich sklepy są otwarte w święta i niedziele, a oni muszą pracować. Ci pracownicy również są ludźmi, oni też chcieliby spędzić niedzielę czy święta w gronie rodziny. A my, którzy mamy każdą niedzielę wolną i święta powinniśmy współczuć takim ludziom, a nie cieszyć się, że możemy wybrać się w niedzielę z rodziną na tzw. spacer po hipermarkecie. A poza tym należałoby karać dyrekcję tych hipermarketów za wyzysk ludzi w takie dni....
Misia (2004.12.10)

info

0  
  0
sklepy maja byc otwarte
k.ryczkowski (2004.12.11)

info

0  
  0
a wogule to pozdrawiam wszystkich zdolowanych bo ja teraz siedze w londynie i z tego co zostawilem za soba to sie teraz smieje wogule teraz u was to diej sie dziwne rzeczy
k.ryczkowski (2004.12.11)

info

0  
  0
dobrze ze są potwierane sklepy jak naprawde ktos cos potrzebuje to jak............ chociaz te super markety zeby byly potwierane
buba (2005.01.02)

info

0  
  0
Żal jest mi niektórych z Was, w szczególności tych, którzy wszystko sprowadzają do poziomu żołądka !!!!
Elblążanin (2005.01.07)

info

0  
  0
władze elbląga i drogowcy wiem ze najtaniej postawić na drodze Elbląg - Milejewo znak ograniczenia prędkości do 40 km/g i zostawić dziury w spokoju .Znak jest firmy ubezpieczeniowe spokojne,a kierowcy niech sobie jeżdżą slalomem i niszczą swe somochody,ajak im nie pasuje to niech pieszo chodzą.Prosze o rozsądek.
Andrzej z Fromborka (2005.01.09)

info

0  
  0
A Ja to poszlem nawet 22 lipca do roboty,bo mój pan kazal.
(2005.01.13)

info

0  
  0