A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
TO JESZCZE JEDEN SPOSOB NA DRENOWANIE KIESZENI. NIE UWZGLEDNIAJA WARUNKOW NA DRODZE NP:GODZINA 3 W NOCY ,PUSTE ULICE ,WIDOCZNOSC O.K. I OGRANICZENIE 40KM/H . PRZEKROCZYSZ 70KM/H , 300ZL. HORROR!! JAK JA W DOMU SIE WYTLUMACZE.
wydaje mi sie ze zamiast tych golebnikow mogliby wyremontowac nawieszchnie drog
na co idą pieniądze które są pobierane za mandaty z fotoradarów? Chyba nie na łatanie dróg bo jest ich tyle i nie znikają.
nowy fotoradar na ulicy robotniczej skrzyżowanie z jaśminową :PPP hehe niedługo policja już nie bedzie jeżdziła na nową holandię coś zjeść (i tak mądrzy ludzie wiedzą co mówię)!!!
Ja popieram Pana Ola fotoradary są ok ale stan dróg jest to dupy a przez omijanie dziur w jezdni często dochodzi do kolizi
Wlasnie czesto mowi se ze przyczyna wypadku byla predkosc. Jedak czesto sie zdarza ze przyczyna kolizji jest dziurawa nawierzchnia. Saperow to istny slalom, ale doga do testowania najnowszych osiagniec w dziedzinie produkcji amortyzatorow. Jedac rowerem sobie centruje kola. A kto zaplaci 15zl za odcentrowanie kola?
jeszcze kilka miesięcy i gołębniki nie będą nam potrzebne!!!! drogi coraz gorsze, są miejsca gdzie 20km/h to wyczyn! zamiast na gołębnki wydajcie kase na remont dróg matoły z ratusza! pozdrawiam was urzędasy i co jak się czujecie w roli morderców 5 letniego chłopca (1000-lecia/malborska) - może pomyślicie wcześniej o inych miejscach miasta i komuś uratujecie żywot!!!!
Jest 20:45, 22 kwietnia ?04 xxxx Właśnie zjechałem do garażu xxxx Zrobiłem kilka razy trasę Podchorążych ? Saperów xxxx Świeży, ciepły, gładki, dymiący i pachnący ropą asfalt xxxx Na wysokości Starostwa Powiatowego mój VW zamknął licznik !!! xxxx 181 km/h xxxx
Pozdrowienia dla Pani Naczelnik z Wydzialu Dróg UM w Elblągu. Informuje o dziurach na ulicy Łódzkiej i o autobusach które aby je ominąć wjeżdżają na chodnik w kilku miejscach. Proponuję też przechadzkę po opadach deszczu.........w pelerynie i gumakach. Może także ograniczenie do 40km/h i do 3,5t nie dotyczące autobusów warte byłoby przemyślenia?
UWAGA!!! Tam gdzie jest ładny i swiezy aswalt...tam czekaja chlopaki..albo ich fotoradary.
Ostatnio wyrosly jak grzyby po deszczu...kto ma jezdzic szybko i tak ma "wladze" ;):):):) w dupie...
Pozdrawiam TIM-owcow..