126
21.05.2003

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
TO JESZCZE JEDEN SPOSOB NA DRENOWANIE KIESZENI. NIE UWZGLEDNIAJA WARUNKOW NA DRODZE NP:GODZINA 3 W NOCY ,PUSTE ULICE ,WIDOCZNOSC O.K. I OGRANICZENIE 40KM/H . PRZEKROCZYSZ 70KM/H , 300ZL. HORROR!! JAK JA W DOMU SIE WYTLUMACZE.
WUJ (2004.02.26)

info

0  
  0
wydaje mi sie ze zamiast tych golebnikow mogliby wyremontowac nawieszchnie drog
xxx (2004.02.27)

info

0  
  0
na co idą pieniądze które są pobierane za mandaty z fotoradarów? Chyba nie na łatanie dróg bo jest ich tyle i nie znikają.
Timo (2004.02.27)

info

0  
  0
nowy fotoradar na ulicy robotniczej skrzyżowanie z jaśminową :PPP hehe niedługo policja już nie bedzie jeżdziła na nową holandię coś zjeść (i tak mądrzy ludzie wiedzą co mówię)!!!
adam (2004.04.18)

info

0  
  0
Ja popieram Pana Ola fotoradary są ok ale stan dróg jest to dupy a przez omijanie dziur w jezdni często dochodzi do kolizi
Mały John (2004.04.19)

info

0  
  0
Wlasnie czesto mowi se ze przyczyna wypadku byla predkosc. Jedak czesto sie zdarza ze przyczyna kolizji jest dziurawa nawierzchnia. Saperow to istny slalom, ale doga do testowania najnowszych osiagniec w dziedzinie produkcji amortyzatorow. Jedac rowerem sobie centruje kola. A kto zaplaci 15zl za odcentrowanie kola?
ktos (2004.04.20)

info

0  
  0
jeszcze kilka miesięcy i gołębniki nie będą nam potrzebne!!!! drogi coraz gorsze, są miejsca gdzie 20km/h to wyczyn! zamiast na gołębnki wydajcie kase na remont dróg matoły z ratusza! pozdrawiam was urzędasy i co jak się czujecie w roli morderców 5 letniego chłopca (1000-lecia/malborska) - może pomyślicie wcześniej o inych miejscach miasta i komuś uratujecie żywot!!!!
czacha!!! (2004.04.21)

info

0  
  0
Jest 20:45, 22 kwietnia ?04 xxxx Właśnie zjechałem do garażu xxxx Zrobiłem kilka razy trasę Podchorążych ? Saperów xxxx Świeży, ciepły, gładki, dymiący i pachnący ropą asfalt xxxx Na wysokości Starostwa Powiatowego mój VW zamknął licznik !!! xxxx 181 km/h xxxx
speeder (2004.04.22)

info

0  
  0
Pozdrowienia dla Pani Naczelnik z Wydzialu Dróg UM w Elblągu. Informuje o dziurach na ulicy Łódzkiej i o autobusach które aby je ominąć wjeżdżają na chodnik w kilku miejscach. Proponuję też przechadzkę po opadach deszczu.........w pelerynie i gumakach. Może także ograniczenie do 40km/h i do 3,5t nie dotyczące autobusów warte byłoby przemyślenia?
mieszkaniec (2004.04.23)

info

0  
  0
UWAGA!!! Tam gdzie jest ładny i swiezy aswalt...tam czekaja chlopaki..albo ich fotoradary. Ostatnio wyrosly jak grzyby po deszczu...kto ma jezdzic szybko i tak ma "wladze" ;):):):) w dupie... Pozdrawiam TIM-owcow..
hudy (2004.04.23)

info

0  
  0