UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja popieram Pana Ola fotoradary są ok ale stan dróg jest to dupy a przez omijanie dziur w jezdni często dochodzi do kolizi
Mały John
Ja popieram Pana Ola fotoradary są ok ale stan dróg jest to dupy a przez omijanie dziur w jezdni często dochodzi do kolizi
Mały John