UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wlasnie czesto mowi se ze przyczyna wypadku byla predkosc. Jedak czesto sie zdarza ze przyczyna kolizji jest dziurawa nawierzchnia. Saperow to istny slalom, ale doga do testowania najnowszych osiagniec w dziedzinie produkcji amortyzatorow. Jedac rowerem sobie centruje kola. A kto zaplaci 15zl za odcentrowanie kola?

ktos

Anuluj