UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

jeszcze kilka miesięcy i gołębniki nie będą nam potrzebne!!!! drogi coraz gorsze, są miejsca gdzie 20km/h to wyczyn! zamiast na gołębnki wydajcie kase na remont dróg matoły z ratusza! pozdrawiam was urzędasy i co jak się czujecie w roli morderców 5 letniego chłopca (1000-lecia/malborska) - może pomyślicie wcześniej o inych miejscach miasta i komuś uratujecie żywot!!!!

czacha!!!